• טרי
Bxsnd השולחן בצד הר תלויים מקלות אחסון ארגונית להתאמה תלמידים בכיתה קובץ פנקס עטים, מחזיק נייר שקית אחסון עמיד עמיד למים בד אוקספורד (צבע : B1)

Bxsnd השולחן בצד הר תלויים מקלות אחסון ארגונית להתאמה תלמידים בכיתה קובץ פנקס עטים, מחזיק נייר שקית אחסון עמיד עמיד למים בד אוקספורד

ILS 89.07
סחורה
זה נגיש להזמנה

1. Multi-layer הספר ארגונית כיס זה עשוי חזק בד אוקספורד ,עמיד למים, התנגדות מדמיע ,באפשרותך לאחסן ולארגן יותר החומר. 2. ספר שקיות אחסון עם מתכווננת נעילת אבזם,מתאים 52 CM/20.3 ס " מ רוחב שולחן העבודה.תחבושת עיצוב על שולחן הרגל,לתקן את הפנקס כיס שלהלן כדי למנוע לרעוד. 3. קיבולת גדולה עיצוב : 9-שכבה ספר כיס, 8 עט חורים, 2 מיקוד תאים, 1 שקית רשת, מים לכוסות או כלי כתיבה, וכו'.פונקציונלי מארגן כיס. 4. שולחן צד מדורגים המסמך המארגן לשמור על הדלפק במטבח ועל השולחן במשרד ללא עומס.לארגן את המסמכים עבור כל חבר של המשפחה שלך.השתמש כמו דואר הממיין, לארגן בית ספר עלונים או הערות, מגזין קובץ ו אות ארגונית.מקום נהדר שומר, עסקים תיקיות נייר ארגונית. 5. קיבולת גדולה עם רב-כיס פונקציונלי להשתמש.בשכבות העיצוב מציע שפע של מקום אחסון ארגוניות צריך.שמור את כל העבודה שלך. אספקה להציג מסודר ומאורגן מצב, גישה נוחה להגיע, אנטי-אבוד, בטיחות יותר מבטיח.מאפייני מוצר : ♥ שם המוצר : ספר תליית התיק♥ חומר : בד אוקספורד♥ צבע : A1 כחול כהה, B1 גריי, C1 שחור, D1 חום♥ גודל : 42*64cm♥ תכונות : מתקפל, חיסכון בחלל, עמיד למים, עמיד, החלקה♥ חלה : בכיתה השולחן, שולחן במשרד, homeware השולחן,בית ספר יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, בכל תחומי החיים, etc Product תיאור : רצועה מתכווננת על flexfit להשתמש, קל להדק ו control With מנעול קומבינציה, אתה יכול לנעול את שני zip תאים כדי להגן על הפרטיות שלך.יכול להחזיק, ספרים, magzines, עטים, עפרונות, מחברות, טלפון נייד, מפתחות, חוברת, בקבוק מים, שתיה, קלמר, מחק, סרגל, i Pad, וכל שאר יומי gadgets Tiered העיצוב מציע שפע של מקום אחסון ארגוניות צריך.שמור את כל העבודה שלך. אספקה להציג מסודר ומאורגן מצב, גישה נוחה להגיע, אנטי-אבוד, בטיחות יותר מבטיח.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה