• טרי
AiUree בעבודת יד 5.5x7.5 מונו בסיס Silktop Mens הפאה קליפ בקראון שיער אדם טופר העליון הפאה תחליף Wiglets 15cm קצר ישר טופר שיער חתיכות לדילול שיער שחור טבעי, צבע

AiUree בעבודת יד 5.5x7.5 מונו בסיס Silktop Mens הפאה קליפ בקראון שיער אדם טופר העליון הפאה תחליף Wiglets 15cm קצר ישר טופר שיער חתיכות

ILS 413.85
סחורה
זה נגיש להזמנה

【שיער Meterial】 : שיער אנושי .זה יכול להיות מנוסח ועקומים,את התקורה Silktop בסיס נטו ,זה גורם משלושה נטו בדיוק כמו שלנו הקרקפת,,זה מאוד טבעי, אף אחד לא ימצא את הסוד שלך. 【הקליפ】 : 3-4 קליפים מצורף,בקלות ליישם את זה כמה שניות ולאחר זמן להישאר במקום.במרכז הסימולציה של העליון לספק לך 360-זוית כיסוי זה ישתלב עם השיער שלך לחלוטין. 【בסיס גודל】 : 14x19cm/5.5x7.5" יד קשורה מונו נטו+silktop בסיס,חלקה,נוחה,רכות,מציאותי.360 מעלות כיסוי מלא עם 3 נגד החלקה קליפים לספק מאובטח, נוח עדיין מצורף עבור כל יום ללבוש;משקל : כ 38g-40 גרם,קל מאוד. 【צבע שיער אחרי שאתה מנקה את השיער, אנא השתמש קצת מרכך שיער.זה יכול להאריך את השיער חיים טוב מאוד; לייבש את הפאה בעדינות עם מגבת כדי להסיר את המים,להשאיר את השיער להתייבש באופן טבעי ולא לעשות את זה תחת השמש הקופחת; להיות עדין לסרק את הפאה מלמעלה למטה, להתיר את השיער צעד אחר צעד; לא להשתמש יותר מדי ג ' ל, במקרה של שיער סבך; אנא השתמש מים חמים במקום חם מדי מים; בבקשה restyle או צבע והוא מלבין כמה שפחות,כי זה נזק לשיער.תשומת לב : 1 : צבע יכול להשתנות מעט בשל כל מסכי כיול צבע.הצבע של הפאה שחור טבעי, לא שחור משחור.זה נראה קרוב יותר להיות חום כהה. 2 : 130% צפיפות בינונית עם 6 ס " מ אורך. 3 : ממליצים לבקר סלון מקצועי על מנת להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו הפאה הפאה.

המאפיינים

Type:
Men Toupee Clip in Hairpieces
Base size:
6.3x7--16x18cm
/7x8--18x20cm :
/5x7--13x18cm :
/5.5x7.5--14x19cm :
/5.9x7.8--15x20cm :
/6.3x8.2--16x21cm :
mono base silktop head spin net with 3-4 anti-slip clips :
The base material is lace, soft and strong breathable lace make you feel comfortable when you wear it. :
Material:
100% Remy Human Hair
Hair Pattern:
Straight
Hair Color:
Natural Black,not recommended for bleaching or dyed
Hair Length:
Standard 6
Natural looking:
Blends in well with your hair
Proper maintenance can keep the hair in a good condition for a longer time, here are some tips:
Please wash the hair system once a week if as possible; :
After you clean the hair, please use some hair conditioner. it can prolong the hair life very well; Dry your toupee gently with towel to remove the water,leave hair to dry naturally and do not make it under the blazing sun; :
Be gentle to comb your toupee from top to bottom, untangle the hair step by step; :
Do not use too much gel, in case of hair tangle; :
Please use the warm water instead of too hot water; :
Please restyle or dye and bleach as few as possible,because it is harm to the hair. :
Attentions:
1:
Color may vary slightly due to each monitors color calibration. The color of this toupee is natural black, not jet black. It looks closer to being dark brown.
2:
130% Medium density with 6 inches in length.
3:
Recommend visiting a professional Salon in order to bring out the full potential of our toupee hair piece.

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה