• טרי
LENDOO חשמלי אלחוטי משאבת אוויר,נייד מדחס אוויר בצמיג Inflator, גודל קטן והספק גבוה, עם אור LED, תצוגה, חירום, אספקת חשמל, מתאים מכוניות, אופניים, כדורסל.

LENDOO חשמלי אלחוטי משאבת אוויר,נייד מדחס אוויר בצמיג Inflator, גודל קטן והספק גבוה, עם אור LED, תצוגה, חירום, אספקת חשמל, מתאים מכוניות,

ILS 65.98
סחורה
זה נגיש להזמנה

8、במהלך השימוש, המנוע פועל במהירות גבוהה ומייצר חום.【2021 משודרג בגלגל Inflator】 : LENDOO נייד משאבת אוויר ליבת הרכיבים באופן מקיף משודרג, ואת הלוח המרכזי הוא להפריד את הסוללה לוח ראשי, אשר משפר את בטיחות, יציבות ודיוק של המוצר.זוהי תופעה נורמלית, לא בעיה באיכות. 6、מיקרו משאבת אוויר מכילה רק 10%-30% של חשמל, אז זה צריך להיות טעונה במלואה לפני השימוש הראשון.(הערה : נא לכבות את המכונה לפני השימוש ולאחר מכן לקשר את השסתום, אחרת יהיה לחץ אוויר שגיאה). 【ניטור לחץ & עוצמה פלט】 : נייד צמיג inflator עבור רכב יש ניטור לחץ צמיגים תפקוד מחובר הצמיג יציג הנוכחי לחץ האוויר בצמיגים.לא להשאיר במהלך האינפלציה.יש לחץ מרבי קיבולת של 150 PSI ואת זרם האוויר של 12 L/min. 4、מתאים מאוד צמיגי אופניים, מכוניות, צעצועים מתנפחים, שחייה, טבעות, כדורים, וכו'. 【4 יחידות לחץ & 4 שסתום מתאמי】 : הצמיג inflator עם מד לחץ יש 4 יחידה - ערכים PSI, בר, KPA, ק "ג/ס" מ 2(החזק "יחידה" כפתור , ואז לשנות את יחידה). 1、LENDOO מיני חשמלי נייד מדחס אוויר, משולבת אלחוטית inflator.וזה כולל גם את העיצוב של ה-LED אור להביא לך בהירות של שדה ראייה, עם סוג זה של האופנוע צמיג משאבה, אתה לא צריך לדאוג ואוזל של חשמל או בסביבה חשוכה בעת נסיעה.מומלץ לצנן 15 דקות לאחר פעולה רציפה במשך 12 דקות.שימוש ארוך טווח, יוביל מוגזמת המוצר בטמפרטורה נזק אפשרי.מובנה 3 אוהדים כדי להאיץ את קירור מהירות. 【כוח הבנק & LED אור חירום】 : חשמלי צמיגים משאבה מובנית 2500 m Ah סוללה 5 V/2 A יכול לשמש כבנק כוח עבור IOS ו-דמוי אדם התקנים.לעבודה, חופשה, וכו'. 9、לאחר השימוש, האינפלציה מחבר עלול להיות קצת חם. 2、בבקשה להרחיק inflammables וחומרי נפץ.הבטחת לנפח את המכונית שלך, אופניים, אופנוע צמיג, או על הביצים כמה דקות.לא מומלץ לעבוד במשך זמן רב. כדי לבדוק אם הצמיגים דולף. 4、אסור להשליך את המוצר לאש או למחוק אותו כרצונו כי built-in סוללת ליתיום. 【אחריות & שירות לקוחות】 : משאבת אוויר לרכב צמיגים סופר-60 יום חינם להחזיר 1-אחריות לשנה. 5、מוצר זה תוכנן על האינפלציה ועל שמירת לחץ.זה בטוח ואמין לשימוש. 3、לחות, משקעים פריצה או נפילה יהיה להימנע מכך.כדי למנוע נזק למוצר, שנגרמו על ידי פעולה לא תקינה, אנא קרא את המדריך למשתמש בעיון לפני השימוש.אם יש לך שאלות, אנא אל תהססו לפנות אלינו ואנו תמיד יהיה יותר שמח לעזור לך.ילדים אינם מורשים להשתמש בו. 3、חשמל מדחס אוויר בעל 4 יחידה ערכים של PSI, בר, KPA, Kg/cm2, מראש כדי לפקח על לחץ צמיגים, באופן אוטומטי לכבות כאשר נדרש לחץ הוא הגיע, סוללה מובנית ליתיום הגנה לוח, סוללה חיוב יתר הגנה, overdischarge הגנה, קצר חשמלי, הגנה, תחת לחץ מצב וניטור טמפרטורה פונקציה.אביזרים כוללים - דנלופ שסתום, Presta שסתום שריידר שסתום, אתה לא צריך לרכוש מתאמים נוספים. 1、לא להשתמש בו בזמן טעינה. 2、חכם מתנפחים, גודל קטן, קל משקל, נייד, טעינת טלפון, תאורת חירום, הרומן המראה, קל לשאת יתרונות אחרים.אם אתה משתמש בו, אתה עדיין מרגיש קצת רועש, אבל זה נורמלי, אנא אל תהסס להשתמש בו.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה