• טרי
הישר מבית אורמונד ביץ', פלורידה (FL) מזכרת ספל קפה. מצחיק, אני אוהבת את העיר מתנה עבור גברים, נשים, יום הולדת יום אמהות, אבות יום חג המולד. 11 אונקיות.

הישר מבית אורמונד ביץ', פלורידה (FL) מזכרת ספל קפה. מצחיק, אני אוהבת את העיר מתנה עבור גברים, נשים, יום הולדת יום אמהות, אבות יום חג

ILS 26.97
סחורה
זה נגיש להזמנה

הספל הזה הוא המתנה האידיאלית עבור כל מי שאוהב אורמונד ביץ', פלורידה!.מושלם עבור קפה, תה, חלב או אחרת חם או משקה קר, זה מדהים 11 גרם ספל תכונות גדול, נוח לטפל, הוא עשוי באיכות גבוהה, מדיח כלים ומיקרוגל קרמיקה בטוחה מה שאומר הגרפיקה לעולם לא דוהה גם לאחר אלפי שימושים.כל הספל הוא נשלח לאבטח, אריזת מגן, כדי להבטיח את הגעתו במצב מושלם.ספל קורא : "הישר מבית אורמונד ביץ 'פלורידה".הספל הזה הוא המתנה האידיאלית עבור כל מי שאוהב אורמונד ביץ', פלורידה!מושלם עבור קפה, תה, חלב או אחרת חם או משקה קר, זה מדהים 11 גרם ספל תכונות גדול, נוח לטפל, הוא עשוי באיכות גבוהה, מדיח כלים ומיקרוגל קרמיקה בטוחה מה שאומר הגרפיקה לעולם לא דוהה גם לאחר אלפי שימושים.כל הספל הוא נשלח לאבטח, אריזת מגן, כדי להבטיח את הגעתו במצב מושלם.ספל קורא : "הישר מבית אורמונד ביץ 'פלורידה".

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה