• טרי
MIKIMIQI כפול מסמר צורות להגדיר פולי ג 'ל מהר בניית ציפורניים קיט, 120Pcs סטילטו ג 'ל ציפורניים עם תבניות 10Pcs מסמר טיפים קליפים, מסמר טיפים קליפר גוזם, כפול הסתיים פולי סיומת ?

MIKIMIQI כפול מסמר צורות להגדיר פולי ג 'ל מהר בניית ציפורניים קיט, 120Pcs סטילטו ג 'ל ציפורניים עם תבניות 10Pcs מסמר טיפים קליפים, מסמר

ILS 10.48
סחורה
זה נגיש להזמנה

❤ חבילה כוללת - תקבל 120pcs עקב מסמר טפסי הארכה ב-12 גדלים עם תיבת אחסון, 10 יח ' ציפורן טיפים קליפ מהירה הבניין,1pc קשת, צבע אקריליק ציפורניים טיפים קליפר גוזם חותך, 1pc כפול הסתיים מברשת, 1 pc 100/180 פצירה.על מנת להגן על פעמיים הסתיימו עט, אנחנו שמים את זה בורוד מחזיק עט, אתה יכול לראות את זה על ידי פתיחת מחזיק עט. ❤ באיכות גבוהה - האצבע הארכת ציפורניים טיפים קליפים, עקב צורת הציפורן תבניות עשויים באיכות טובה אקריליק.אקריליק קוצץ ציפורניים מורכב של איכות גבוהה נירוסטה עם קשת, צבע ציפוי, וזה יכול להימשך זמן רב יותר מאשר פלסטיק אחד. ❤ מהר הבניין-poly ציפורניים ג ' ל הטפסים יכול ליצור בקלות חד מסמר, ההופכים את האצבעות רזה יותר.אלה הם לשימוש חוזר מסמר הארכת צורות במקום מסמר טיפים.עצות הציפורן קליפים מועילים לבנות במהירות את פולי ציפורן ג 'ל, מחזיק את המסמר טיפים כאשר אתם מרפאים את פולי ג' ל לציפורניים; עם שימוש נכון, אתה יכול לקבל את מקסימה ציפורניים בבית. ❤ נוח לשימוש - המבנה של פלסטיק שקוף האצבע השלוחה קליפים, עקב מסמר עובש סבירים כדי להתאים את רוב האצבעות, ניתן לעשות שימוש חוזר.קצה שטוח של כפול הסתיים, העט לקטיף ג ' ל מעלה מברשת טיפ לעיצוב ציפורניים טיפים.נהדר UV ג ' ל / אקריליק ציפורניים דפוס כלים למתחילים. ❤ מתנה נהדרת - המתנה הטובה ביותר עבור חברות, אמא שלך, את אשתך.Dual מסמר צורות סט נהדר עבור הבית או סלון אמנות ציפורן לשימוש.MIKIMIQI כפול מסמר צורות הסט כולל "סטילטו" ג 'ל הציפורן תבניות, פולי ג' ל מהר בניית ציפורניים טיפים קליפ, מסמר טיפים גוזם, כפול הסתיים מברשת תכונות מוצר : - את פולי ציפורניים ג ' ל בצורות פגיון הוא חד מאוד, אשר יכול בקלות ליצור חד מסמר. - עצות הציפורן קליפים מועילים לבנות במהירות את פולי ציפורן ג ' ל. ציפורניים - ג 'ל כפולה הסתיים מברשת ערכת משמש יחד עם UV ג' ל כדי לעשות ג 'ל הציפורן טיפים או ג' ל הציפורן הרחבה.טיפים : אנא, אל באלימות קליפ הציפורניים שלך בבית.עצות הציפורן קליפ ניתן לעשות שימוש חוזר.מדריך מדידה, בבקשה לאפשר קלה גודל השגיאה.החבילה כוללת : 120 יח "סטילטו" מסמר הארכת צורות עם תיבת אחסון 10 יח ' ציפורן טיפים קליפ מהירה בניין 1 Pc מסמר טיפים קליפר 1 Pc כפול הסתיים brush1 מחשב 100/180 פצירה.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה