• טרי
HODUP עץ חג המולד שקית אחסון - עץ חג המולד מיכל אחסון מתאים עד 9 רגל גבוה מפורק עץ חג המולד מלאכותי אחסון, עמיד, עמיד למים עם רוכסן תיק עם ידיות נשיאה (ירוק, 65x15x30)

HODUP עץ חג המולד שקית אחסון - עץ חג המולד מיכל אחסון מתאים עד 9 רגל גבוה מפורק עץ חג המולד מלאכותי אחסון, עמיד, עמיד למים עם רוכסן

ILS 13.48
סחורה
זה נגיש להזמנה

★אחסון גדול★ : עץ חג המולד שלנו שקית אחסון בגודל 65" x 15" x 30" זה מספיק כדי להכיל 9 הרגל מפורק עץ חג המולד מלאכותי, זר, וכו'. ★חריץ כרטיס★ : את חריץ כרטיס עם פתקים דביקים יכול לעזור לך בקלות לזהות במדויק מה יש בפנים את חג המולד שקית אחסון. ★להגן על עץ חג המולד שלך★ : 9-רגל עץ חג המולד שקית אחסון עשוי עמיד חזק מדמיע הוכחה החומר עם כבד רוכסן יכול להגן על עץ חג המולד מפני נזקים, אבק, לחות, כך שהוא יכול להילקח והניח בכל עת. ★קל לנשיאה★ : חג המולד מיכל אחסון מצויד זוג ניילון עמיד חיזוק ידיות לטיפול קל. ★קל לשימוש★ : דו-כיווני/ציפר כפול פותח את התיק נרחב עבור מסובכת השמה להסרת; לא הרכבה, נדרש רק לפתוח ו לשים את עץ האילן הגדול תיק אחסון.לקשט את עץ חג המולד הוא יכול להיות פעילות משפחתית מהנה, אבל אחסון נראה תמיד להיות דראג.עכשיו, עץ חג המולד מיכל אחסון מקבל להיפטר של הדאגות שלך.מאפשר לך לעשות את זה!.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה