• טרי
יורם חכם לנעול את הדלת - Keyless טביעת האצבע ואת מסך המגע הדיגיטלי מנעול הדלת, מאובטח Bluetooth, קל להתקין, נהדר עבור Airbnb, מלונות, משרדים, בתים, דירות, שחור(משודרג 3.0)

יורם חכם לנעול את הדלת - Keyless טביעת האצבע ואת מסך המגע הדיגיטלי מנעול הדלת, מאובטח Bluetooth, קל להתקין, נהדר עבור Airbnb, מלונות,

ILS 209.99
סחורה
זה נגיש להזמנה

【הנעילה חכמה טכנולוגיה】Conbines 5 כניסה שיטות 1 מנעול חכם, טביעת אצבע, קוד, כרטיס RFID, מפתח החירום, יישומים ניידים.מאוד מדויקת, טביעת אצבע זיהוי, לפתוח את הדלת תוך 0.3 שניות, לאחסן עד 120 טביעות אצבע ייחודית. 【מאוד ביטחון】יחד עם יורם חכם Wi Fi שער(אופציונלי Add-on, נמכר בנפרד).שליטה הנעילה מרחוק, גישה בזמן אמת הודעה גישה יומן בואו אתה יודע מי בא ומי הולך. מכל מקום באמצעות חנון אפליקציה חכמה.עם נגד נעילת, כניסה שגויה אזעקה, נעילה אוטומטית, לעשות את זה יותר safity ונוח. 【התקנה קלה】בתוך דקות, אתה יכול להחליף את בסיסי לנעול את החנון חכם לנעול.את החוט חינם שטכנולוגיה הופכת את ההתקנה במהירות ובקלות, גם הביטחון.את כל זה צריך רק מברג קטן, כ-15 דקות אתה יכול להתקין את הנעילה חכמה עבור הבית או המשרד שלך.פרט להתקין מדריכים Plz עיין קובץ של "התקנה ידנית" בסופו של דבר את "Prodyct תיאור". 【 פאר מודרני עיצוב 】מנעול עשוי מסגסוגת אלומיניום באיכות גבוהה חומר ולייעל עיצוב אינטואיטיבי LED תיגע פן יעשה את זה יותר יוקרה אופנתי.חלק מרגישים, גודל מתאים, לטפל בקלות על ידי בני והילדים גם. 【 נוחות & חכם החיים】חוט חינם עיצוב סוללה זמן המתנה במשך שנה, הודעת סוללה חלשה, חירום, אספקת חשמל, לא תדאג מתוך הסוללה. נעילת בחוץ.לשתף פעם אחת את הסיסמה שלך עם חברים או אורחים, אתה יכול גם לבטל או לסגת ממנו אם אתה רוצה, מאוד נוח.שליטה הדלת שלך עם הטלפון שלך, בכל מקום ובכל זמן, לשמור על המשפחה שלך ועל הביתה בשלום.יורם חכם App מסייע לך להעניק גישה חברים, משפחה, או שירותים, יותר נוח.עיצוב פשוט, מכשירים חכמים, מאובטח חומר עמיד.שליטה קולית עם אלקסה וגוגל עוזר.שליטה הדלת שלך עם הטלפון שלך, בכל מקום ובכל זמן, לשמור על המשפחה שלך ועל הביתה בשלום.יורם חכם App מסייע לך להעניק גישה חברים, משפחה, או שירותים, יותר נוח.עיצוב פשוט, מכשירים חכמים, מאובטח חומר עמיד.שליטה קולית עם אלקסה וגוגל עוזר.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה