• טרי
SEGEMS סופר חזק האוניברסלית החדשה 60x טלסקופ עדשה עם להארכה חצובה, את 60x טלה העדשה האולטימטיבית טלפון עדשת קיט! את 60x עדשת טלה הוא טלפון סלולארי ערכת עדשה!

SEGEMS סופר חזק האוניברסלית החדשה 60x טלסקופ עדשה עם להארכה חצובה, את 60x טלה העדשה האולטימטיבית טלפון עדשת קיט! את 60x עדשת טלה הוא

ILS 224.99
סחורה
זה נגיש להזמנה

הכי חזק העדשה מעולה עד כה עבור טלפונים חכמים, מכשירי iphone, סמסונג, טלפונים חכמים אחרים.חזק מאוד טלסקופי, עדשה אופטית שהופכת טלפונים חכמים לתוך טלפונים ניידים עם בחוץ הטוב ביותר יכולות צילום דיגיטלי זה מגיע עם נייד עדשה שקית ניידת זה מגן התיק הופך את המסע נפלא יותר לתוך ארץ הפלאות.צפרות נסיעות עבור שני יבשתי אסטרונומיים להשתמש. 60x טלסקופי עדשת טלה יכול להיות שימוש גם משקפת טלסקופ אמיתי עוצמה אופטית עדשה שהופכת את הטלפונים שלך לתוך מכשיר עבור בכוכבים כמו אסטרולוגיה+ אירועי ספורט כדי לקבל את התמונות הטובות ביותר ממרחק או לנצל את הטלפון שלך יכולות כמו וידאו מקליט לקבל וידאו טוב במשחקים או קונצרט או כל אירועי חוצות זה הוא הגבוה ביותר, החזק ביותר טלפון עדשת קיט עד כה.הכי טוב בכיתה שלה והיא היחידה בכיתה שלה עם לא תחרות, זה הטלפון החכם האולטימטיבי עדשת קיט שום דבר לא מתקרב ממש כוח העדשה עם טבעת הפוקוס להביא היעד שלך אל מוקד מושלם עבור הזריקה המושלמת אם אתה אוהב את הצילום, אתה תאהב את זה, חתיכת פנינה הטוב ביותר עדשת טלה טלפון עדשה הסלולר עדשת מצלמה טלפון נייד עדשת המצלמה משקפת טלסקופ עדשה אופטית עדשת 60 X.את Segems 60x עדשת טלה מגיע עם מתארך חצובה מוצק רגליים מתקפלות מדויקת יותר מיצוב מתכת קליפ תיקון טבעת גומי פנדר עבור מונוקולריים עדשה תיק + שלט רחוק ומטלית ניקוי לשמירה על העדשה שלך נקי + יש לך את הוראות גיליון.זה באמת הטוב ביותר בטלפון העדשה.i Phone x,,xr, i Phone 11, Pro מקס, סמסונג S10, S10+ Samsung Note 10, הערה 10+ LG כל מכשירי אנדרואיד.המתנה הטובה ביותר מושג עבור השנה זה קל להשפעה מתנה שתגרום לו השפעה על מי שלא מקבל את זה.ואת המתנה הטובה ביותר היא מעולה מחלקה ראשונה, שירות לקוחות מ .עם סופר מתח גבוה 60x HD עדשת טלה עם חצובה עבור i Phone אתה לא יכול להשתבש. לא לשכוח את האחריות שלנו ו-30 ימים ערובה בחזרה את הכסף בלי שאלות.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה