• טרי
HABUTWAY HighQuality מגנטי כלי מחזיק, 6Pcs 18מתכת מגנט כלי ארגונית סורגים כבדים מגנט כלי בר הרצועה במוסך סדנאות (ברגים כלול)

HABUTWAY HighQuality מגנטי כלי מחזיק, 6Pcs 18מתכת מגנט כלי ארגונית סורגים כבדים מגנט כלי בר הרצועה במוסך סדנאות (ברגים כלול)

ILS 75.45
סחורה
זה נגיש להזמנה

【שטח אחסון חיסכון】HABUTWAY מגנטי כלי מחזיק מסייעת לך לאחסן את כלים שונים בקלות, פשוט לתלות אותם על הקיר.המגנטי בר עוזר לארגן את מוסך, מרתף, מטבח, דלפקים, סדנה, שולחן התפירה או לשפוך טוב.עם הכלי שלנו מגנט בר, לכל כלי יהיה גלוי ונגיש כל הזמן. 【קל להרכבה】מגיע עם ברגים, זה קל להתקנה על גבי כל הקירות, שולחנות עבודה או בכל מקום שאתה רוצה.מראש אגרוף חורים להרכבה הן עבור יישור מושלם אז יכול בקלות לחבר שניים או שלושה ברים ביחד, יצירת באורך האידיאלי כדי לענות על צרכי שונים. 【רב תפקודי】זה הפס המגנטי אינו משמש רק כלים כמו בורג נהגים, ברגים, צבת, פטישים, גם יכול לאחסן סכינים במטבח, ברזל צעצועים בסלון.מגנטי זה כלי ארגונית יוצר הדרך היעילה ביותר כדי לשמור על שלך לעתים קרובות בשימוש בכלים מאורגן. 【כוח נוסף מגנטים】מגנטי חזק. בר יש עוצמה משיכה מגנטית כוח, יכול להחזיק מספר כלים בצורה מאובטחת. לעולם לא מפסידים, במשקל של עד 22 ק " ג.המשיכה המגנטית כוח הוא להתפשט באופן שווה על כל מגנט בר, לעשות שימוש מלא את כל 18" אורך.ו גדול איזור המגע של הכלי מגנטי בסרגל הכלים, גדול יותר את הכוח המגנטי שנוצר הוא. 【מימד ושירות】כל בר גודל : 18 x 1 x 0.5 ס "מ(L x W x H), סה" כ 6 חלקים ב-1 סט.ליצירת קשר אנא בצעו את הפעולות הבאות : ללכת הפקודות שלך, למצוא את הסדר ברשימה, ולחץ על קשר עם המוכר.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה