• טרי
את המשאית שלי היברידית דרך הגוף צד דפוס לקצץ (מתאים) טויוטה טקומה כפול מונית (Sr5) 6.2' תיבה -2021 | בלעדי היברידית לסיים! | מפואר הדלת הגנה! | 1.5 של איכות שריון הגוף!

את המשאית שלי היברידית דרך הגוף צד דפוס לקצץ (מתאים) טויוטה טקומה כפול מונית (Sr5) 6.2' תיבה -2021 | בלעדי היברידית לסיים! | מפואר

ILS 115.48
סחורה
זה נגיש להזמנה

רכב OEM איכות (IATF 16949) ו-100% מקורי דבק 3 M; Built-אחרונה!; הגוף לצד פיתוחים בנויים מתחת רמת האיכות הגבוהה ביותר עם איכות גבוהה קלטת 3 M.התקנה פשוטה; תכונות DIY לקלף 5-אחריות לשנה.עמידות לטווח ארוך חשיפה לאור השמש, גשם או בליה.הראשונה לשווק בלעדית לסיים!Hybrid-Chrome על אמיתי סיבי פחמן שחור.בדיוק מדודים ומתוכננים : רוחב : 2.2 ס " מ.הדלת הקדמית אורך : 940 מ "מ, דלת אחורית אורך : 640 מ" מ, חבילה של 4 חתיכות (2 מול & 2 אחורי הדלתות).המשאית שלי בדרך שלי היברידית-Chrome על אמיתי סיבי פחמן שחור גוף צד דפוס לקצץ (מתאים) טויוטה טקומה כפול מונית (Sr5) 6.2' תיבה המשאית שלי שלי דרך הגוף לצד פיתוחים ביעילות להחליף את תפל המראה של הרכב שלך עם יותר מפואר אחד.יצירות אלה כראוי משלימים את עיצוב הגוף מבטא קווי הנסיעה שלך.כדי להתאים כלי רכב אחר המשתמש טעם, הם נעשים זמינים מבחר גדול של עיצובים מותאמים אישית, גדלים וגימורים.את המשאית שלי דרך הגוף לצד פיתוחים נחתכים לאישור מדויק מתאים עבור כל כלי רכב.אלה פיתוחים מהונדסים שימוש בחומרים באיכות גבוהה.מה עוד, אלה פיתוחים לוקח רק כמה דקות כדי לשלב על גבי מכונית או משאית.לא יהיה צורך הכלים מורכבים או נהלים אלה פיתוחים כוללים 3 M אקריליק קלטת קצף זה sturdily מאבטח אותו לנסיעה.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה