• טרי
Vutec העקבים על הקיר מקרן, מסך 113In הטיפשית 16:10 דק במיוחד מסגרת ביצועים גבוהים משטח אנטי-קמט סרט קולנוע ביתית, קולנוע ביצועים |ארה ב עשתה| קל להתקין (Greydove Microperf)

Vutec העקבים על הקיר מקרן, מסך 113In הטיפשית 16:10 דק במיוחד מסגרת ביצועים גבוהים משטח אנטי-קמט סרט קולנוע ביתית, קולנוע ביצועים |ארה

ILS 134.85
סחורה
זה נגיש להזמנה

Vutec פגיון דק במיוחד 1 1/6 Inch מסגרת קבועה מקרן, מסך 113 אינץ 'אלכסוני 16 : 10 שטח צפייה : 56 אינץ' H X 89 1/2 אינץ '4 W שטח אפשרויות 1 1/16" אולטרה דק מסגרת מיוצר בארה " ב, קל להתקנה.קמט חינם : Vutec פטנט במתיחה מערכת (VTS).לצמיתות מתוח, קל לשימוש, מקרן קיר מסך.את התמונה על אלגנטי נקי, ברור, הצגת תמונות ב-4 K, 8 K Ultra HD או יותר, בהתאם מקרן היכולת.מתכוונן צינורי "T" מסגרת עומד על ניידות זמינים.מסך חומר : ראה להלן ה "רווח" ו " מידע על כל 4 מסכי פני השטח אפשרויות, כולל accustic על soundbars מאחורי המסך.את הפיגיון הוא עשה עבור לפני מקרנים להקרין על המסך, יש אחלה תמונה רחב נוף.התקנה קלה : את הפיגיון קל להתקין, תכונות דק 1/16inch מסגרת אלומיניום עבור מינימליסטי נראה.את הפיגיון קבוע מקרן קיר מסך הוא אידיאלי עבור בית תיאטראות, חדרי משפחה, בידור, משחקים החדרים כמו גם חדרי ישיבות, חדרי הדרכה, אירועי ספורט ועוד.תמיכה : פלורידה ארה " ב יצרן - 1-שנה, מייצרת אחריות על ידי Vutec תאגיד ארה ב פלורידה יצרן מאז 1977, לכל החיים תמיכה טכנית באמצעות דואר אלקטרוני או שיחת טלפון על ידי Vutec מקצועי של צוות שירות.ארה " ב עשתה.זוכה פרס פגיון מסגרת קבועה קיר רכוב מקרן, מסך אולטרה דק מסגרת ביצועים גבוהים מקרן, מסך. * את הפיגיון מסגרת קבועה קיר רכוב מקרן, מסך הוא אידיאלי עבור בית תיאטראות, חדרי משפחה, בידור, משחקים החדרים כמו גם חדרי ישיבות, חדרי הדרכה, אירועי ספורט ועוד. * את הפיגיון הוא עשה עבור לפני מקרנים להקרין על המסך, יש אחלה תמונה רחב נוף. * את התמונה על פגיון הוא נקי וברור, יציג תמונות ב-4 K, 8 K Ultra HD או יותר, בהתאם מקרן היכולת.מייצר מציאותי תמונות מעולה עם צבע נאמנות * את הפיגיון קל להתקין, תכונות דק מאוד 1/16" מסגרת הקצה, על סף בלתי נראה המסגרת. * קל משקל, קל להרכבה. * זה לצמיתות מתוח, קל לשימוש, מקרן קיר מסך. * אולטרה דק מסגרת הורה שחור, צבעים אחרים זמינים. * קיר רכוב או להזמין את מתכוונן צינורי "T" מסגרת עומד על ניידות (נמכר בנפרד). 4 משטח מסך האפשרויות חומר : Brite White Microperf : ייחודי בד לבן המציע בהיר, אחיד תמונה בלי צבעים בכל זווית צפייה. 1.3 לקבל את הפיגיון הוא עשה עבור לפני מקרנים להקרין על המסך, יש אחלה תמונה רחב נוף.מסך חומר : Grey Dove Micro Perf : אקוסטית שקופה (קול ברים) אפור עם משטח מרבי שידור קול לכל 1080p HD, 4 K ו-8 K הקרנה טכנולוגיות. 0.6 רווח.את הפיגיון הוא עשה עבור לפני מקרנים להקרין על המסך, יש אחלה תמונה רחב נוף.מסך חומר : Brite White אטום : ברייט לבן אטום תכונות משופרת גימור לבן זה מוסיף רעיוני בהירות. 1.3 רווח.את הפיגיון הוא עשה עבור לפני מקרנים להקרין על המסך, יש אחלה תמונה רחב נוף.מסך חומר : Grey Dove : אור המסך האפור זה עובד היטב עבור עומק ובהירות. 0.95 רווח.את פגיון הוא מ'.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה