• טרי
FXLYMR מקלחת מושב מסוגנן קיפול מושב מקלחת מצורף עמיד מתקפל לאמבטיה מושבי - עם קיר רכוב בסוגריים כרום

FXLYMR מקלחת מושב מסוגנן קיפול מושב מקלחת מצורף עמיד מתקפל לאמבטיה מושבי - עם קיר רכוב בסוגריים כרום

ILS 82.05
סחורה
זה נגיש להזמנה

המקלחת הכיסא מתקפל בקלות כאשר אתה צריך את זה ואת הגב לקיר כאשר אתה לא.חוסך מקום כאשר היא לא בשימוש.קל ועמיד,עמ חומר + נירוסטה פנימית, קל מקלחת צואה מסגרת תומכת עד 400 ק " ג(200 Kg).מועיל בשירותים קשישים קשישים, נכים, בריאטרי, נכים, אנשים נפצעו, ואחרים שרוצים לשבת בעת הרחצה.על פי ארגונומי מקומות, אנשים יושבים יותר נוח,מושב הרחבת עיצוב,להגדיל את מרחב פעילות מתאים עבור קבוצות שונות של אנשים.הגברת הבטיחות והנוחות שלך אמבטיה ומקלחת האזור על ידי התקנת הזה שימושי חוסך מקום מושב אמבטיה.זה מקלחת צואה מיועד עבור נכים, קשישים, בהריון או אחרים לא נוח לאדם.עם נוח ובטוח לשימוש יומיומי.מפרט : סוג פריט : מקלחת שרפרף / כסא מקלחת / אמבטיה Bench Color : White Cleaning שיטה : בד רטוב לשפשף יבש Naturally Max עומס, קיבולת : 200 ק " ג (440 Lbs)רשימת החבילות : 1 X מקלחת צואה( צריך להרכיב בעצמך )【אמצעי זהירות】מוצר זה מוכר רק מקלחת שרפרפים, ואינו מכיל כל מוצר אחר תמונות.כאשר מודדים באופן ידני, את גודל המוצר עשוי להראות פיזית שגיאה של 1-5 cm Due עד אור חזק, מוצר זה יהיה להפיק צבע מסוים. ההבדל.זה נורמלי, בלתי נמנע.תודה על ההבנה!אתה תמיד צריך לקרוא את התוויות, אזהרות והוראות המסופקים עם המוצר לפני השימוש או לצרוך אותו ולא להסתמך אך ורק על המידע שהוצג באתר שלנו.ברוכים הבאים לחנות שלנו !אם יש לך מוצר ספציפי שאילתות, אנא צור קשר שלנו.

המאפיינים

Item Type:
Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Color:
White
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
200 Kgs (440Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool( Need to Assemble Yourself ) :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה