• טרי
שן ערכת תיקון, שן זמני תיקון חרוזים שן זמני מילוי החלפת שיניים תיקון כלים מתקן מילוי חסר שיניים שבורות(50 גרם)

שן ערכת תיקון, שן זמני תיקון חרוזים שן זמני מילוי החלפת שיניים תיקון כלים מתקן מילוי חסר שיניים שבורות(50 גרם)

ILS 64.20
סחורה
זה נגיש להזמנה

פונקציה : זה שיניים ערכת תיקון משמש כדי למלא ולתקן חסרים ושיניים שבורות, אשר יכול לשמש ביעילות בחיי היומיום מיידי זמני יישומים.אמין חומר : אלו זמני שן חלופיים עשויים באיכות גבוהה, רך מתכלה חומרים, כספת, חדרים ללא‑רעיל, לא מזיק.אין טיפול מיוחד נדרש אם בלע ברישול.קל לשימוש : אין מגש או אלגינט הופעות הנדרש.בלי כלים מיוחדים או ציוד נדרשים.קל לתפעול, אתה יכול לעשות את שן חדשה תוך מספר דקות.להשתמש כאשר יש האמיתי סביב השיניים.כיצד להשתמש : אלה שיניים תותבות צריכים להיות ממוקמים במים חמים, ואז זה ממוקם מיקום מתאים לעצב אותו לתוך מתאימה צורה, ולבסוף את האביזרים מותר להירגע.טיפים : הם נראים טבעיים ויפים כאשר עונדים אותה, לגרום לך בטוח יותר.אם יש הבדל בצבע בין השיניים סביב השיניים, אתה יכול להכתים אותם ע " י השריה תה.מפרט : מצב : 100% מותג חדש, סוג הפריט : שן זמני תיקון Kit Material : כיתה מזון מיוחד פלסטיק אופציונלי סוג : 10g, 20 גרם, 50 גרם, 100 גרם תחזוקה זמן : לפני מספר חודשים, המוצר עצמו הוא לא ללבוש עמיד, עמיד בפני חום, אז שימוש יומיומי אינו מתאים לשימוש ארוך טווח הערה : 1g של המוצר על שן אחת רשימת החבילות : 1 x שקית של השן תיקון חרוז הערה : 1. בדיוק כמו שיניים תותבות קבועות על-ידי רופא השיניים, השיניים התותבות צריך להיות סביב זה. 2. השיניים זה גרם יחסית לבן.אם יש הבדל בצבע בין השיניים סביב השיניים, אתה יכול להכתים אותם ע " י השריה תה. 3. להשתמש כאשר יש לך אמיתי סביב השיניים.הטמפרטורה צריכה להיות מבוקרת, כך שאתה יכול בקלות להפוך את הצורה הרצויה.טמפרטורה גבוהה, חומר רך מדי רזה מדי, לא קל לעצב; הטמפרטורה נמוכה מדי, החומר הוא נוקשה מדי; נסה יותר פעמים.

המאפיינים

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Temporary Tooth Repair KitMaterial
Optional Type:
10g, 20g, 50g, 100g
Maintenance Time:
About a few months, the product itself is not wear resistant and heat resistant, so daily use is not suitable for long-term use
Note:
1g of the product is about one tooth
Package List:
1 x Bag of Tooth Repair Bead :
Note:
1. Just like the denture fixed by the dentist, the denture should be wrapped around it. :
2. The teeth that have just been made are relatively white. If there is a color difference between the teeth and the surrounding teeth, you can stain them by soaking them in tea. :
3. Use when you have real teeth around. The temperature should be controlled so that you can easily make the desired shape.Temperature is high, the material is too soft too thin, not easy to shape; The temperature is too low, the material is too stiff; Please try more times. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה