• טרי
Creality אנדר CR לגעת אוטומטי למיטה פילוס ערכת חיישן תואם עם אנדר 3 V2/אנדר 3 Pro/אנדר 3/אנדר 3 מקס/אנדר 5/אנדר 5Pro,אשר תוכננו במיוחד עבור מדפסת 3D.

Creality אנדר CR לגעת אוטומטי למיטה פילוס ערכת חיישן תואם עם אנדר 3 V2/אנדר 3 Pro/אנדר 3/אנדר 3 מקס/אנדר 5/אנדר 5Pro,אשר תוכננו במיוחד

ILS 93.75
סחורה
זה נגיש להזמנה

【תאימות חזקה】CR לגעת מדפסת 3d פילוס אוטומטי,תואם עם פיי / מדבקה מיטה / זכוכית מיטה / מתכת המיטה ועוד הדפסת 3 D הפלטפורמה חומרים, תואם עם אנדר סדרה 3 / אנדר סדרה 5 / CR10 סדרה ציוד הקושחה. 【קל להתקין, להשתמש】לא תושבת כלולה.אתה יכול בקלות להתקין את המכשיר על-ידי ביצוע השלבים במדריך למשתמש עבור ה-CR לגעת.לייבא את הקושחה לתוך המדפסת ולחכות כמה שניות כדי להתקין את הקושחה.בקלות ליהנות הכיף של הדפסת 3 D. 【Multi-point איתור& חכם פיצוי】CR לגעת מבצע רב-נקודת גילוי על פלטפורמת הדפסה ורשומות על הי של כל גילוי הנקודה.המערכת בונה וירטואלי המטוס מבוסס על הגובה של כל נקודה, מחשבת את זווית הטיה בין הצינור לבין הרציף באופן אוטומטי כדי לפצות על נקודות שונות. 【תתי מחקר ופיתוח יציב פונקצית】לעומת מסורתיים פילוס אוטומטי, זה תואם עם עוד מדפסת 3 D פלטפורמות, יציב יותר, וחסכונית.פרמטר מוצר מודלים ישימים : כל מדפסות FDM קצב העבודה : .

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה