• טרי
20X מגדלת המראה עם 3 הרכבה כוסות יניקה - 6 אינץ ' - שימוש מראת איפור - למרוט גבות - Tweezing/חטט ו פגם להסרת - לראות פרטים בבירור - מושלם עבור נסיעות הביתה.

20X מגדלת המראה עם 3 הרכבה כוסות יניקה - 6 אינץ ' - שימוש מראת איפור - למרוט גבות - Tweezing/חטט ו פגם להסרת - לראות פרטים בבירור -

ILS 52.80
סחורה
זה נגיש להזמנה

חזק 20 X מוגדל במראה - מסייע לך לבצע מדויק איפור, להסיר קטנים בלתי נראים כתמים על הפנים או כתמים קטנים בין השיניים, קצוות שיער וכו'.טוב למרוט גבות.3 כוסות יניקה עבור הרכבה קלה - זה 20 X מוגדל מראה יש 3 כוסות יניקה לעשות הרכבה קל ומאובטח.נייד & צדדי - גודל טוב.זה יכול לשמש בבית או בנסיעות להינתן כמתנה.צפייה גדולה באזור - מראה לך מה אתה צריך לראות תוך יישום קוסמטיקה, tweezing פנים, שיער או גילוח.זה גם מושלם כדי לראות מקרוב וגם להגדיל את העין כדי להכניס את עדשות המגע שלך.גורם לך להיראות יותר בטוח - יודע אתה תראה את הטוב ביותר.עוזר לך לוודא שהכל על הפנים שלך בדיוק איך ואיפה זה צריך להיות. ● הנה למה שלנו חזק חזק 20 X מגדלת המראה הוא בחירה טובה כמו כוס יניקה רכוב מוגדל במראה האיפור שלך בשירותים או על נסיעות : ● 20 X מגדלת - ראי את 20 X הגדלה עוזר לך לראות את הפרטים על הפנים שלך באופן ברור.מושלם עבור אלה עם ראייה קשיים מדי.זה נהדר עבור מדויק איפור או tweezing וכו'. ● שלוש כוסות יניקה עבור הרכבה קלה - זה מתאם למערכת vesa לתלייה על המראה יש 3 כוסות יניקה אז זה קל לעלות ונשאר בהתמדה איפה אתה הר זה. ● מושלם מרחק צפייה&השטח - השטח ניתן לצפייה של המראה הוא 6 ס " מ עם 20x הגדלה זה גורם מקבל נוף נהדר עם הגדלה על המראה. ● איכות גבוהה אקריליק שקוף מסגרת מקצועית מראת איפור עם עיצוב מלוטש מסגרת אקריליק. ● נייד נסיעות המראה - המראה בקלות יורד, יכול להיות שב ועלה שוב ושוב בקלות.הגודל הוא לא כל כך גדול כי הוא נהדר עבור נסיעה בלי לקחת יותר מדי מקום. ● כף יד מראת איפור - יכול להיות גם נותק ולהשתמש רק כמו כף יד הראי. ● צבע לבן על הגב - זה צבע הופך את המראה נראה מגניב וייחודי. ♥ מידע חשוב מאוד : 1. מראה לצפייה באזור 5.2 אינץ'. 2. חייבים להתחיל מסתכלים במראה מקרוב על 3-3.5 סנטימטרים מהפנים שלך, ואז לאט לאט עד שיש לך את הטוב ביותר להתמקד כדי להבטיח שתהיה לך בהירות על 20x הגדלה המראה. 3. עבור הרכבה, אנא ודא את פני השטח ללחוץ על המראה צריך להיות נקי, יבש וחלק.3 כוסות יניקה אחיזת שטח מאובטח הרכבה.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה