• טרי
בואו נחגוג ניאון עבור השנה החדשה, ורוד ניאון סימנים בואו נחגוג על קיר בעיצוב. ניאון מאפשרת מסיבת סימן גודל 23X10 ס מ, אור ניאון הובילו לחתום על חתונה, מסיבת יום הולדת על ?

בואו נחגוג ניאון עבור השנה החדשה, ורוד ניאון סימנים בואו נחגוג על קיר בעיצוב. ניאון מאפשרת מסיבת סימן גודל 23X10 ס מ, אור ניאון הובילו

ILS 125.83
סחורה
זה נגיש להזמנה

[קל לשימוש תלויים על הקיר] בואו נחגוג השלט יש מתאם זה יכול להיות מחובר ישירות לשקע.זה יכול להיות מותקן בקלות, ואת שלט הניאון טרום קדח קל תלוי תלייה על קיר. [התאמת בהירות] ורוד ניאון אור יש עמעום לעבור.לחץ על לחצן ההפעלה כדי להדליק את אור ניאון, ולחץ על מקש החץ כדי לכוונן את הבהירות. [בקשה] מושלם קישוט קיר אמנות ליצור אווירה תוססת.להוסיף אווירה מיוחדת לימי הולדת, הצעות נישואין, יום האהבה, ארוחות, ברים, פאבים, מין לחשוף מסיבות, מועדונים, חתונות או מסיבות ואירועים אחרים.זוהי המתנה המושלמת למשפחה, חברים ושותפים. [עמיד חיסכון באנרגיה] אנו מספקים האחרון ניאון צינור גמיש הטכנולוגיה, אשר אמיתיים סיליקון צינורות ניאון; יש להם צריכת אנרגיה נמוכה וחיי שירות ארוכים. [הבטיחות לו מצוין עמידות בחום, אינו מפיק חום. בעת השימוש, והוא בטוח כדי לגעת."לבן חם" מאפשר מסיבת ניאון, תכליתי, קלאסי, כדי ליצור אווירה חמימה, רומנטית, איטית בקצב אווירה למסיבה שלך, מתאים מפגשים משפחתיים, מסיבות חגים, החברה בכנסים, לקשט חדרים, וכו'.ורוד מאפשר מסיבת השלט מוסיף אווירה רומנטית ויוצר מגניב ואופנתי אווירה למסיבה, מה יותר מתאים למסיבות רווקים, ברים, פאבים, מלונות, וכו'.

המאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה