• טרי
gazechimp 1x דבש סירופ מנפק סיר צנצנת המכיל מטבח אחסון הבקבוק 200ml

gazechimp 1x דבש סירופ מנפק סיר צנצנת המכיל מטבח אחסון הבקבוק 200ml

ILS 22.48
סחורה
זה נגיש להזמנה

אתה עדיין לאסוף דבש עם כפית.דבש סירופ מנפק הוא קל לשימוש, לשטוף, אתה פשוט ללחוץ על האגודל מנוף לוותר.להפוך את שולחן האוכל נקי ומסודר.אושר, ידידותי לסביבה, לא רעיל.האם אתה מודאג לגבי נוטף דבש סירופ לשום מקום?.תיאור : - אתה עדיין לאסוף דבש עם כפית? - האם אתה מודאג לגבי נוטף דבש סירופ לשום מקום? - דבש סירופ מנפק הוא קל לשימוש, לשטוף, אתה פשוט ללחוץ על האגודל מנוף לוותר. - הפוך את שולחן האוכל נקי ומסודר. שאושרו על - ידי, ידידותי לסביבה, לא רעיל. מילוי בסיס זכוכית עם מים חמים כדי לשמור על סירופ או דבש רך וחמים, אם תרצה בכך. - כולל זכוכית לעמוד להחזיק ולאחסן מנפק. - שטיפת ידיים מומלצת.מפרט : - Materal : אקריליק - גודל : Approx. 8.3x10x15cm/3.27x3.94x5.91inch - 1 כוס קיבולת : Approx. 200ml/8 ounces Package כוללת : 1 x דבש סירופ מנפק : מאז את הגודל מעל נמדד על ידי היד, הגודל של המוצר בפועל עשוי להיות מעט שונה בגודל מעל.עקב אפקטים של תאורה, הגדרות צג, וכו'.יכול להיות שיש הבדל קטן בצבע של התמונות לבין המוצר בפועל.

המאפיינים

- Materal:
Acrylic
- Size:
Approx. 8.3x10x15cm/3.27x3.94x5.91inch
- 1 Cup Capacity:
Approx. 200ml/8 ounces
Package Includes:
1x Honey Syrup Dispenser :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה