• טרי
nwejron הקסדה רכוב אור, קל להתקנה Multi-Angle קסדה הר מעשי 60 מעלות התאמת טווח עם 2 ברגים עבור רוב הפנסים עבור רוב האנשים.

nwejron הקסדה רכוב אור, קל להתקנה Multi-Angle קסדה הר מעשי 60 מעלות התאמת טווח עם 2 ברגים עבור רוב הפנסים עבור רוב האנשים.

ILS 17.70
סחורה
זה נגיש להזמנה

מגיע עם עוד שני ברגים להתקנת קוטר גדול יותר, פנסים, רחב תאימות.הקוטר של הר צינור 26mm/1.0, אשר מתאים ביותר פנסים.קל להתקנה על הקסדה, מתאים מיש/IBH/מהר קסדות, מתאים ומשחקי לחימה, ציד וכו'.60 מעלות טווח כוונון מאפשר לך להתאים את כיוון התאורה.עשוי מחומר באיכות גבוהה, מה שהופך אותו עמיד, יציב ויש לו חיי שירות ארוכים.תכונה : 1. עשוי מחומר באיכות גבוהה, מה שהופך אותו עמיד, יציב ויש לו חיי שירות ארוכים.2. 60 מעלות טווח כוונון מאפשר לך להתאים את כיוון התאורה.3. הקוטר של הר צינור 26mm/1.0, אשר מתאים ביותר פנסים.4. מגיע עם עוד שני ברגים להתקנת קוטר גדול יותר, פנסים, רחב תאימות.5. קל להתקנה על הקסדה, מתאים מיש/IBH/מהר קסדות, מתאים ומשחקי לחימה, ציד וכו'.מפרט : סוג פריט : קסדה פנס Mount Material : Plastic Mount קוטר צינור : Approx. 26mm/1.0 in Weight : Approx. 38.0 g/1.3 oz Suitable עבור כל מיני סוגים של רכבות קסדות, ואפילו יכול להדק את הקסדה מצלמה מערכת, אשר נרחב used Fit עבור מיש/IBH/מהר קסדות רשימת החבילות : 1 x קסדה פנס Mount2 x Screw1 x ברגים.

המאפיינים

Item Type:
 Helmet Flashlight Mount
Material:
Plastic
Mount Tube Diameter:
Approx. 26mm/1.0in
Weight:
Approx. 38.0g/1.3oz
Suitable for all kinds of rail helmets, and even can clamp the helmet camera system, which is widely used :
Fit for MICH/IBH/FAST helmets :
Package List:
1 x Helmet Flashlight Mount2 x Screw :
1 x Wrench :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה